KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861384
nr 1286 1384
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Oljemålning, St: Paulsgatan. Signerad. Olja på duk, 60x43 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:22:20
4/11 20:09:50